Kadir Toprakkaya

Çeşme Bazlama Kahvaltı, Erenköy’de fenomen oldu

Çeşme Bazlama Kahvaltı, Erenköy’de fenomen oldu
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Geçtiğimiz ay Erenköy’de kapılarını açan Çeşme Bazlama Kahvaltı, kelimenin tam anlamıyla kapalı gişe gidiyor. Önceleri Erenköy ve yakın çevresine hizmet vermek amacıyla hizmete giren mekan öylesine büyük ilgi görüyor ki, değil Erenköy çevresi, İstanbul dışından bile gelenler oluyor.

Çeşme Bazlama Kahvaltı

OTANTİK LEZZETLER, DOĞAL ORTAM…

Bu ilginin sunulan lezzetlerin otantikliği, ortamın doğallığı ve markanın güvenilir olmasına dayandığına değinen Çeşme Bazlama Kahvaltı Erenköy yetkilileri; “Gelen misafirlerimizin huzur ve mutluluğuna önem veriyor, doymadan kalkmalarına izin vermiyoruz. Çayı termoslarda değil, emaye çaydanlık ve porselen demlikle veriyoruz. 30’a yakın reçel çeşidimiz var. Peynirli, ıspanaklı, patatesli gözleme çeşitlerimiz ile tam bir lezzet şöleni sunuyoruz” mesajı verdi.

çeşme bazlama kahvaltı

Gülşen & İrem Yılandil, Seçil Gökçe…

YEMEK ELEŞTİRMENLERİNDEN TAM NOT…

Çeşme Bazlama Kahvaltı Erenköy’de objektiflerimize takılan ve mekana habersiz olarak geldikleri anlaşılan iki ünlü yemek eleştirmeni Gülşen ve İrem Yılandil ile Seçil Gökçe, memnuniyetlerini başta 30’a yakın ülkede faaliyette olan, günümüzdeki en kapsamlı restoran arama ve keşfetme servisi Zomato’ya yazacakları bilgisini aktardılar.

Sezen Şen, Sonay Kartal, Merve & Meyra Sarı…

LEZZET VE HIZLI SERVİS…

Çeşme Bazlama Kahvaltı Erenköy’e Ataşehir’den gelen konuklar Sezen Şen, Sonay Kartal, Meyra Sarı ve 4 yaşındaki güzel kızı Merve Sarı ise, lezzetlerin yanında servisin de son derece hızlı olmasını beğendiklerini dile getirdiler. Öte yandan, Bilfen Okulları’nda psikolog olarak çalışan Şeyda Yaşar ve anaokulu öğretmeni eşi İsmail Yaşar da diğer masanın görüşlerine katıldıklarını dile getirerek, “Bundan sonra sık sık buraya geleceğiz” dediler.

İsmail & Şeyda Yaşar…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir